Archiv článků

ZRUŠENO

Prodej povolenek k lovu v pátek 3.dubna 2020 je zrušen. Zkoušky nových členů v sobotu 4.dubna 2020 jsou zrušeny - náhradní termín bude zveřejněn po skončení nouzového stavu.
Celý článek

PROŠLÝ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK

Stanovisko Ministerstva zemědělství k posuzování prokazování odborné způsobilosti k výkonu rybářského práva a k výkonu práva myslivosti v době nouzového stavu (vyhlášeného Usnesením vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č....
Celý článek

INFORMACE MZe

Informace Ministerstva zemědělství výkon práva myslivosti, rybářského práva a včelařství po přijetí krizového opatření vlády České republiky ze dne 15. března 2020 č. 215   úplné znění viz:...
Celý článek

ZKOUŠKY NOVÝCH ČLENŮ

Zkoušky nových členů našeho pobočného spolku proběhnou v sobotu 4. dubna 2020 na klubovně ( Dr. Veselého 115). Od 8,00 hodin pro dospělé uchazeče. Od 9,00 hodin pro děti.
Celý článek

VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE

Výbor PS MRS Bystřice nad Pernštejnem oznamuje, že výroční členská schůze se koná 23. února 2020 v 9:00 hodin v místním kulturním domě. V případě, že se v uvedeném termínu nedostaví nadpoloviční většina členů PS MRS Bystřice nad Pernštejnem, proběhne ve 9:15 hodin náhradní výroční členská schůze.
Celý článek

PF 2020

Krásné Vánoční svátky a mnoho zdraví, štěstí a pohody v roce 2020 přeje Všem výbor pobočného spolku Bystřice nad Pernštejnem.
Celý článek

ZMĚNY S PLATNOSTÍ OD 1.1. 2020

Nejdůležitější změny přijaté nejvyšším orgánem Svazu, tj. IX. Sjezdem Moravského rybářského svazu, z.s. konaného dne 5. 10. 2019 v Blansku s platností od 1. 1. 2020: Změny základních dokumentů: Stanovy: 1. Sjezd zrušil pracovní povinnost členů –...
Celý článek

VÝSLEDKY RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ

Závody konané na rybníku Argentina v sobotu 31.srpna 2019 se zúčastnilo 65 startujících.   JMÉNO BYDLIŠTĚ BODY 1. Vít Fiala Zvole 302 2. Petr Zemen Žďár n.S. 248 3. Martin Čelechovský Bystřice...
Celý článek

VÝSLEDKY DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ

Závody se konaly v sobotu 31.srpna 2019 za účasti 20-ti závodníků.   JMÉNO BYDLIŠTĚ BODY 1. Tereza Grecová Nové Město n.M. 238 2. Jáchym Horák Bystřice n.P. 108 3. Michal Žváček Nové Město...
Celý článek

RYBÁŘSKÝ KALENDÁŘ

LEDEN

1. Začátek hájení bolena dravého, candáta obecného, sumce velkého, štiky obecné a okouna říčního v mimopstruhových     revírech. Začátek hájení hlavatky obecné a mníka jednovousého na rybářských revírech.

15. Poslední den pro odevzdání povolenky k lovu ryb (evidence docházek a úlovků) a sumáře úlovků.

ÚNOR

28. Poslední den k zaplacení členské známky.

BŘEZEN

15. Konec hájení mníka jednovousého na rybářských revírech.

16. Začátek hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech. Začátek hájení jelce tlouště a jelce jesena v mimopstruhových revírech.

22. Světový den vody

DUBEN

15. Poslední den hájení pstruha obecného v rybářských revírech. Poslední den zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových  revírech.

16. Zahájení rybářské sezóny na pstruhových revírech.

KVĚTEN

21. Světový den rybí migrace.

ČERVEN

15. Poslední den hájení jelce tlouště, jelce jesena, bolena dravého, candáta obecného, okouna říčního, sumce velkého a štiky obecné v mimopstruhových revírech. Poslední den hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech.

16. Zahájení lovu dravých ryb na mimopstruhových revírech.

ČERVENEC

31. Konec hájení lipana podhorního v rybářských revírech.

SRPEN

31. Poslední den lovu přívlačí v pstruhových revírech.

ZÁŘÍ

1. Začátek hájení pstruha obecného a úhoře říčního v rybářských revírech.

30. Poslední den hájení hlavatky obecné v rybářských revírech.

LISTOPAD

30. Poslední den hájení úhoře říčního v rybářských revírech.

PROSINEC

1. Začátek hájení lipana podhorního v rybářských revírech. Začátek zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových revírech.

31. Poslední den lovu přívlačí a čeřínkování v mimopstruhových revírech. Konec lovu dravých ryb v mimopstruhových revírech.