Archiv článků

DEN ZA OBNOVU LESA - VÝZVA RYBÁŘŮM

V sobotu 15. října 2022 se koná na Domanínském rybníku akce, kterou pořádají Lesy ČR. Žádáme rybáře, aby nejezdili dolů k rybníku. Už před hrází bude jedno z hlavních stanovišť a dále další na levé straně rybníka. Vše bude řízeno už nahoře u hlavní silnice. Byli bychom rádi, aby předešlo nějakým...
Celý článek

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

Zúčasnilo se 31 dětí. První rybu ulovila Ellen Mrkosová a největší viktor Šmerda - kapra 51cm. Výsledky       1. Zdeněk Vlach Ždírec n.D. 826 2. Adam Hošek Velké Meziříčí 722 3. Ladislav Mička Radešínská...
Celý článek

TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY 2022

Zúčasnilo se 65 závodníků. první rybu chytil pan Kamil Pavlíček - v 7,03 hodin. Výsledky       1. Jan Tomšík Křižanov 181 2. Stanislav Korbička Bystřice n.P. 128 3. Nikola...
Celý článek

OMEZENÍ RYBOLOVU NA DOMANÍNSKÉM RYBNÍKU

V sobotu 2.října 2021 proběhne závod LRU MRS feeder. Z tohoto důvodu je zákaz rybolovu na levém břehu od přepadu po konec pláže s výjimkou pro účastníky tohoto závodu, a to do 18:00 hodin. Děkujeme za pochopení. 
Celý článek

VÝSLEDKY TRADIČNÍCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ

Datum konání 28. srpna 2021 na rybníku Argentina. POŘADÍ JMÉNO BYDLIŠTĚ BODY 1. Pavel Mann Bystřice n. P. 169 2. Lambert Doležal Žďár n. S. 107 3. Zdeněk Buček Štěpánov 95 4. Jiří Němeček Bystřice n....
Celý článek

RYBÁŘSKÝ KALENDÁŘ

LEDEN

1. Začátek hájení bolena dravého, candáta obecného, sumce velkého, štiky obecné a okouna říčního v mimopstruhových     revírech. Začátek hájení hlavatky obecné a mníka jednovousého na rybářských revírech.

15. Poslední den pro odevzdání povolenky k lovu ryb (evidence docházek a úlovků) a sumáře úlovků.

ÚNOR

28. Poslední den k zaplacení členské známky.

BŘEZEN

15. Konec hájení mníka jednovousého na rybářských revírech.

16. Začátek hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech. Začátek hájení jelce tlouště a jelce jesena v mimopstruhových revírech.

22. Světový den vody

DUBEN

15. Poslední den hájení pstruha obecného v rybářských revírech. Poslední den zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových  revírech.

16. Zahájení rybářské sezóny na pstruhových revírech.

KVĚTEN

21. Světový den rybí migrace.

ČERVEN

15. Poslední den hájení jelce tlouště, jelce jesena, bolena dravého, candáta obecného, okouna říčního, sumce velkého a štiky obecné v mimopstruhových revírech. Poslední den hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech.

16. Zahájení lovu dravých ryb na mimopstruhových revírech.

ČERVENEC

31. Konec hájení lipana podhorního v rybářských revírech.

SRPEN

31. Poslední den lovu přívlačí v pstruhových revírech.

ZÁŘÍ

1. Začátek hájení pstruha obecného a úhoře říčního v rybářských revírech.

30. Poslední den hájení hlavatky obecné v rybářských revírech.

LISTOPAD

30. Poslední den hájení úhoře říčního v rybářských revírech.

PROSINEC

1. Začátek hájení lipana podhorního v rybářských revírech. Začátek zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových revírech.

31. Poslední den lovu přívlačí a čeřínkování v mimopstruhových revírech. Konec lovu dravých ryb v mimopstruhových revírech.