Archiv článků

OMEZENÍ RYBOLOVU NA DOMANÍNSKÉM RYBNÍKU

V sobotu 2.října 2021 proběhne závod LRU MRS feeder. Z tohoto důvodu je zákaz rybolovu na levém břehu od přepadu po konec pláže s výjimkou pro účastníky tohoto závodu, a to do 18:00 hodin. Děkujeme za pochopení. 
Celý článek

VÝSLEDKY TRADIČNÍCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ

Datum konání 28. srpna 2021 na rybníku Argentina. POŘADÍ JMÉNO BYDLIŠTĚ BODY 1. Pavel Mann Bystřice n. P. 169 2. Lambert Doležal Žďár n. S. 107 3. Zdeněk Buček Štěpánov 95 4. Jiří Němeček Bystřice n....
Celý článek

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY 2021

Dne 28. srpna 2021 proběhnou opět na rybníku ARGENTINA tradiční rybářské závody. Závody v kategorii dospělých i dětí budou probíhat jako každý rok souběžně, zárověň bude probíhat i soutěžení  našich sponzorů. Samozřemostí je skvělé občerstvení (steaky, klobásy, guláš, uzené ryby, pivo ,limo) i...
Celý článek

RYBAŘENÍ OD 12 DUBNA 2021

Rybaření a myslivost od 12. 4.9.4.2021S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 6. dubna 2021 sděluje Ministerstvo zemědělství v dohodě s Ministerstvem zdravotnictví následující:Výkon rybářského práva a práva myslivosti není omezen.Omezena je spolková činnost, kterou je...
Celý článek

ZKOUŠKY NOVÝCH ČLENŮ

Zkoušky nových členů proběhnou distanční způsobem dne 10.dubna 2021. Přihlášku lze stáhnout našem webu a pak zaslat na náš e-mail. 5.dubna budou zájemcům zaslány podrobné informace. 
Celý článek

RYBÁŘSKÝ KALENDÁŘ

LEDEN

1. Začátek hájení bolena dravého, candáta obecného, sumce velkého, štiky obecné a okouna říčního v mimopstruhových     revírech. Začátek hájení hlavatky obecné a mníka jednovousého na rybářských revírech.

15. Poslední den pro odevzdání povolenky k lovu ryb (evidence docházek a úlovků) a sumáře úlovků.

ÚNOR

28. Poslední den k zaplacení členské známky.

BŘEZEN

15. Konec hájení mníka jednovousého na rybářských revírech.

16. Začátek hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech. Začátek hájení jelce tlouště a jelce jesena v mimopstruhových revírech.

22. Světový den vody

DUBEN

15. Poslední den hájení pstruha obecného v rybářských revírech. Poslední den zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových  revírech.

16. Zahájení rybářské sezóny na pstruhových revírech.

KVĚTEN

21. Světový den rybí migrace.

ČERVEN

15. Poslední den hájení jelce tlouště, jelce jesena, bolena dravého, candáta obecného, okouna říčního, sumce velkého a štiky obecné v mimopstruhových revírech. Poslední den hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech.

16. Zahájení lovu dravých ryb na mimopstruhových revírech.

ČERVENEC

31. Konec hájení lipana podhorního v rybářských revírech.

SRPEN

31. Poslední den lovu přívlačí v pstruhových revírech.

ZÁŘÍ

1. Začátek hájení pstruha obecného a úhoře říčního v rybářských revírech.

30. Poslední den hájení hlavatky obecné v rybářských revírech.

LISTOPAD

30. Poslední den hájení úhoře říčního v rybářských revírech.

PROSINEC

1. Začátek hájení lipana podhorního v rybářských revírech. Začátek zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových revírech.

31. Poslední den lovu přívlačí a čeřínkování v mimopstruhových revírech. Konec lovu dravých ryb v mimopstruhových revírech.