Archiv článků

Stav prací na Skalském rybníku

Odbahňování je v plném proudu a z větší části je hotovo. Starý přepad je odstraněn. V nejbližší době začne práce na litorálu pro obojživelníky pod hotelem a od Františka. V závislosti na počasí by mělo začít betonování základové desky pro požerák. Pokuď půjde vše dobře je snaha začít s napouštěním...
Celý článek

PF 2011

Šťastné a veselé prožití vánočních svátků. Mnoho zdraví,štěstí a krásných zážitků u vody v roce 2011 přeje Všem rybářům i nerybářům výbor MO. Petru zdar.
Celý článek

Změny Bližších podmínek výkonu rybářského práva pro rok 2011

Revíry pstruhové : na všech pstruhových revírech lov jen na háčky,dvojháčky a trojháčky bez protihrotu, případně na háčky,dvojháčky a trojháčky s řádně zamáčknutými protihroty. Revíry mimopstruhové : u revírů č.461 024 DYJE 5 a č.461 026 DYJE 7 je od 16.6. do 31.8. včetně povolen lov 24 hodin...
Celý článek

Raci na Skaláku

Raci na Skaláku Od 6.4.2010 se počalo s vypouštěním a od 9.4.2010, kdy vody ubylo proběhl první sběr škeblí a raků. Tento sběr probíhal každý den až do 16.4.2010, kdy škeble byly vozeny na Domaňák a raci-menší na Domaňák, větší na František.Bylo sebráno cca 150 litrů škeblí a kolem tisíce ...
Celý článek

Nová akce

Toto je popis ukázkové akce. Můžete ji libovolně editovat, případně odstranit.
Celý článek

RYBÁŘSKÝ KALENDÁŘ

LEDEN

1. Začátek hájení bolena dravého, candáta obecného, sumce velkého, štiky obecné a okouna říčního v mimopstruhových     revírech. Začátek hájení hlavatky obecné a mníka jednovousého na rybářských revírech.

15. Poslední den pro odevzdání povolenky k lovu ryb (evidence docházek a úlovků) a sumáře úlovků.

ÚNOR

28. Poslední den k zaplacení členské známky.

BŘEZEN

15. Konec hájení mníka jednovousého na rybářských revírech.

16. Začátek hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech. Začátek hájení jelce tlouště a jelce jesena v mimopstruhových revírech.

22. Světový den vody

DUBEN

15. Poslední den hájení pstruha obecného v rybářských revírech. Poslední den zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových  revírech.

16. Zahájení rybářské sezóny na pstruhových revírech.

KVĚTEN

21. Světový den rybí migrace.

ČERVEN

15. Poslední den hájení jelce tlouště, jelce jesena, bolena dravého, candáta obecného, okouna říčního, sumce velkého a štiky obecné v mimopstruhových revírech. Poslední den hájení ostroretky stěhovavé, parmy obecné, parmy východní, podoustve říční, jesetera a vyzy v rybářských revírech.

16. Zahájení lovu dravých ryb na mimopstruhových revírech.

ČERVENEC

31. Konec hájení lipana podhorního v rybářských revírech.

SRPEN

31. Poslední den lovu přívlačí v pstruhových revírech.

ZÁŘÍ

1. Začátek hájení pstruha obecného a úhoře říčního v rybářských revírech.

30. Poslední den hájení hlavatky obecné v rybářských revírech.

LISTOPAD

30. Poslední den hájení úhoře říčního v rybářských revírech.

PROSINEC

1. Začátek hájení lipana podhorního v rybářských revírech. Začátek zákazu lovu všech druhů ryb v pstruhových revírech.

31. Poslední den lovu přívlačí a čeřínkování v mimopstruhových revírech. Konec lovu dravých ryb v mimopstruhových revírech.